Ručný postrekovač Solo 458

Neohodnotené
Značka: Solo
€79,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
8.6.2023
POSTREKOVAC RUCNY 458 / 258 9L

Detailné informácie

Podrobný popis

Tlakový postrekovač SOLO 458 z radu Pro-Line je vhodný na aplikáciu všetkých schválených prípravkov na ochranu rastlín. Má 1,6 m dlhý a široký ramenný popruh a stabilný, bezpečný stojan pre väčšiu stabilitu.
Veľmi robustná a stabilná nádoba s objemom 11 litrov je priehľadná a je na nej vytlačená značka stavu naplnenia. Skladá sa z cca 7 mm hrubého polyetylénového materiálu zmiešaného s UV stabilizátorom.
Plniaci otvor široký 11 cm uľahčuje bezpečné plnenie a čistenie nádoby. Čerpadlovú jednotku je možné úplne oddeliť od nádoby pomocou skrutkovacieho uzáveru.
Výkonné čerpadlo s hladkým chodom so zdvihovým objemom cca 340 cm³ zaisťuje veľmi rýchle a efektívne zvýšenie tlaku. Ľahko použiteľný automatický pretlakový ventil obmedzuje tlak pre bezpečnosť užívateľa.
Tlak v nádobe je možné uvoľniť aj manuálne cez ventil, napríklad po ukončení nástreku.
Tlakový postrekovač má veľkú rukoväť čerpadla vyrobenú z veľmi odolného materiálu s dvoma upínacími konzolami. To umožňuje zacvaknúť všetky plastové, mosadzné a karbónové tyče z radu príslušenstva Solo priestorovo úsporným a chráneným spôsobom.
O štvrť otáčky je možné rukoväť prepnúť z prenášania na pumpovanie.Priehľadná tlaková hadica s dĺžkou 1,4 m je odolná proti zalomeniu a umožňuje pohodlný rozsahčinnosti.
Veľmi robustný ručný ventil s aretáciou umožňuje pohodlnú prácu bez únavy. Lanceta pozostáva z pružného, ​​nerozbitného a chemicky odolného plastu.
Súčasťou dodávky je dvojdielna dutá kužeľová tryska a tryska s plochým lúčom.

Dodatočné parametre

Kategória: Ručné postrekovače
11 liter: 11 liter
HMOTNOST: 0.000

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: