Traktor Kubota BX231 Kabína

Neohodnotené
€24 228
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.4.2024
Traktor Kubota BX231 Kabína

Detailné informácie

Podrobný popis

Radou traktorov modelu BX otvorila firma Kubota svojim zákazníkom novú kategóriu kompaktných, užívateľsky ľahko ovládateľných traktorov. Modely, pri ktorých je kombinovaný výkon, všestrannosť s ovládateľnosťou a jednoduchou manipuláciou.
V spojení s legendárnou spoľahlivosťou a dlhou životnosťou výrobkov, ktorou sa firma Kubota vyznačuje. Tieto vlastnosti predurčujú traktor BX231 pre použitie ako pre súkromné osoby tak aj pre profesionálov.
Traktor BX231 disponuje trojvalcovým, dieselovým motorom s výkonom 21,6 HP čo zaručuje jeho použitie pre najrôznejšie práce počas celého roka.
Motor s dlhou životnosťou podáva potrebný výkon a vďaka pohonu 4x4 poskytuje lepšiu ťažnú silu pri práci aj v ťažších terénnych podmienkach.
Nový prístrojový panel BX231 ponúka ľahké odčítanie všetkých dôležitých informácií z ukazovateľov, ktoré potrebujete na zaistenie hladkej, bezpečnej a efektívnej prevádzky svojho traktora.
Jediný pohľad na prístrojový panel, ktorý je dôkladne prepacovaný vám povie všetko, čo potrebujete vedieť o hlavných funkciách a podmienkach svojho traktora BX231.
Veľký tachometer v strede predstavuje primeraný oranžový ukazovateľ optimálneho rozsahu otáčok pre činnosti nakladača/rýpadla.
Hydrostatická prevodovka ponúka rýchle a plynulé zmeny rýchlosti a smeru jazdy dopredu a dozadu pomocou zdvojených pedálov, vďaka čomu zostanú vaše ruky voľné na riadenie a ovládanie.
Komfort obsluhy bol vylepšený vďaka úplne plochému rozloženiu kabíny s brzdou na ľavej strane, čím sa vytvoril väčší priestor pre nohy. Tento nový dizajn tiež zlepšuje funkčnosť kabíny.
Volant BX231 bol premiestnený na zaistenie väčšieho pohodlia a lepšieho ovládania a môže sa tiež nakláňať, aby konkrétne vyhovoval obsluhe, čo určite oceníte, ak bude traktor BX231 obsluhovať viacero osôb.
Zadný 3-bodový záves predstavuje štandardnú výbavu tohto typu traktorov. So zdvihovou silou 539 kg umožňuje použitie rôzneho príslušenstva a náradia so zadnou montážou.
Tempomat automaticky udržiava konštantnú rýchlosť bez potreby držania nohy na pedále. Je to jednoduchý spôsob, ako kosiť veľké plochy alebo presúvať sa na dlhé vzdialenosti.

Dodatočné parametre

Kategória: Traktory hydrostatická vario prevodovka
Hmotnosť: 576 kg
BRZDY: kotúčové v olejovej náplni
HMOTNOST: 576.000
MOTOR: KUBOTA D902
OBJEM_MOTORA: 898 cm³
OBJEM_PALIVO_NADRZE: 25 liter
OTACKY_MOTORA: 3200 ot/min
POCET_VALCOV: 3 ks
PREVODOVKA: hydrostatická variabilná HST
RIADENIE: hydraulický posilovač
ROZMERY: dxšxv: 2545x1145x1975 mm
UZAVIERKA_DIFENCIALU: áno
ZAV_HYDR: zdvih 539 kg, kat. I,
VYKON_MOTORA: 21.6 HP
POHON_KOLIES: 4x4 (s možnosťou vypnutia pohonu prednej nápravy)
SEDACKA: komfortná, odpružená, nastaviteľná
TEMPOMAT: áno
TYP-PALIVA: diesel
CHLADENIE_MOTORA: vodou
KOL_PREDNE: 18x8,5-10
KOL_ZADNE: 26x12-12
BRZDA_PARK: nožný pedál so zaistením
KURENIE: áno
NASTAVITELNY_VOLANT: áno
POHON_PREV_MOTOR: kardan
RYCHL_VPRED: 15 km/h
RYCHL_VZAD: 10.5 km/h
TAZNE_ZARIADENIE: záves s čapom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: