Traktor Kubota BX231 Rops

Neohodnotené
€17 748
Skladom
Môžeme doručiť do:
4.12.2023
Traktor Kubota BX231 Rops

Detailné informácie

Podrobný popis

Nová kategória traktorov BX od firmy Kubota predstavuje modely, s kombináciou výkonu a všestrannosti s jednoduchou ovládateľnosťou a obsluhou.
Vlastnosti ako spoľahlivosť a dlhá životnosť predurčujú model traktora BX231 Rops pre použitie ako pre súkromné osoby tak aj pre profesionálov.
Traktor BX231 Rops disponuje trojvalcovým, dieselovým motorom s výkonom 21,6 HP čo zaručuje jeho použitie pre najrôznejšie práce počas celého roka.
Motor s dlhou životnosťou podáva potrebný výkon a vďaka pohonu kolies 4x4 poskytuje lepšiu ťažnú silu pri práci aj v terénnych podmienkach.
Prístrojový panel tohto modelu ponúka ľahké odčítanie všetkých dôležitých informácií z ukazovateľov, ktoré potrebujete na zaistenie hladkej, bezpečnej a efektívnej prevádzky svojho traktora.
Jediný pohľad na prepracovaný prístrojový panel vám povie všetko, čo potrebujete vedieť o hlavných funkciách a podmienkach svojho BX231.
Veľký tachometer v strede predstavuje primeraný oranžový ukazovateľ optimálneho rozsahu otáčok pre činnosti nakladača/rýpadla.
Hydrostatická prevodovka ponúka rýchle a plynulé zmeny rýchlosti a smeru jazdy dopredu a dozadu pomocou zdvojených pedálov, vďaka čomu zostanú vaše ruky voľné na riadenie a ovládanie.
Komfort obsluhy bol vylepšený vďaka úplne plochému rozloženiu kabíny s brzdou na ľavej strane, čím sa vytvoril väčší priestor pre nohy. Tento nový dizajn tiež zlepšuje funkčnosť kabíny.
Volant traktora BX231 bol premiestnený na zaistenie väčšieho pohodlia a lepšieho ovládania a môže sa tiež nakláňať, aby konkrétne vyhovoval obsluhe, čo určite oceníte, ak bude traktor BX231 obsluhovať viacero osôb.
Tempomat automaticky udržiava konštantnú rýchlosť bez potreby držania nohy na pedále. Je to jednoduchý spôsob, ako kosiť veľké plochy alebo presúvať sa na dlhé vzdialenosti.
K štandardnej výbave traktora tohto typu patrí aj zadný 3-bodový záves so zdvihovou silou 539 kg. Umožňuje použitie rôznych druhov náradia a príslušenstva so zadnou montážou.
Nová sklopná konštrukcia ROPS vám umožní prechádzať nízkymi vstupmi do skladov a iných budov.

Dodatočné parametre

Kategória: Traktory hydrostatická vario prevodovka
záves s čapom: záves s čapom
BRZDY: kotúčové v olejovej náplni
HMOTNOST: 617.000
MOTOR: KUBOTA D902
OBJEM_MOTORA: 898 cm³
OBJEM_PALIVO_NADRZE: 25 liter
OTACKY_MOTORA: 3200 ot/min
POCET_VALCOV: 3 ks
PREVODOVKA: hydrostatická variabilná HST
RIADENIE: hydraulický posilovač
ROZMERY: dxšxv: 2545x1145x2165 mm
UZAVIERKA_DIFENCIALU: áno
ZAV_HYDR: zdvih 539 kg, kat. I,
VYKON_MOTORA: 21.6 HP

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: