Traktor Kubota BX261 kabína

Neohodnotené
€25 908
Skladom
Môžeme doručiť do:
27.9.2023
Traktor Kubota BX261 Kabína

Detailné informácie

Podrobný popis

Firma Kubota otvorila vývojom rady traktorov BX svojim zákazníkom novú kategóriu kompaktných, užívateľsky veľmi príjemných traktorov. Predstavujú modely, pri ktorých je kombinovaný výkon a všestrannosť s ovládateľnosťou a jednoduchou obsluhou.
V spojení s legendárnou spoľahlivosťou a dlhou životnosťou výrobkov firmy Kubota. Tieto vlastnosti predurčujú model BX pre použitie ako pre súkromné osoby tak aj pre profesionálov.
Traktor BX261 disponuje trojvalcovým, dieselovým motorom s výkonom 24,5 HP čo zaručuje jeho použitie pre najrôznejšie práce počas celého roka.
Motor s dlhou životnosťou podáva potrebný výkon a vďaka pohonu všetkých kolies poskytuje lepšiu ťažnú silu pri práci v extrémne terénnych podmienkach.
Nový prístrojový panel BX261 ponúka ľahké odčítanie všetkých dôležitých informácií z ukazovateľov, ktoré potrebujete na zaistenie hladkej, bezpečnej a efektívnej prevádzky svojho traktora.
Pohľad na prístrojový panel vám povie všetko, čo potrebujete vedieť o hlavných funkciách a podmienkach svojho traktora BX261.
Zadný trojbodový záves so zdvíhacou silou 539 kg patrí k štandardnej výbave. Umožňuje tak použitie najrôznejšieho náradia a príslušenstva so zadnou montážou.
Hydrostatická prevodovka ponúka rýchle a plynulé zmeny rýchlosti a smeru jazdy dopredu a dozadu pomocou zdvojených pedálov, vďaka čomu zostanú vaše ruky voľné na riadenie a ovládanie.
Komfort obsluhy bol vylepšený vďaka úplne plochému rozloženiu kabíny s brzdou na ľavej strane, čím sa vytvoril väčší priestor pre nohy. Tento nový dizajn tiež zlepšuje funkčnosť kabíny.
Veľký tachometer v strede predstavuje primeraný oranžový ukazovateľ optimálneho rozsahu otáčok pre činnosti nakladača/rýpadla.
Tempomat automaticky udržiava konštantnú rýchlosť bez potreby držania nohy na pedále. Je to jednoduchý spôsob, ako kosiť veľké plochy alebo presúvať sa na dlhé vzdialenosti.
Volant modelu BX261 bol premiestnený na zaistenie väčšieho pohodlia a lepšieho ovládania a môže sa tiež nakláňať, aby konkrétne vyhovoval obsluhe, čo určite oceníte, ak bude traktor BX261 obsluhovať viacero osôb.

Dodatočné parametre

Kategória: Traktory hydrostatická vario prevodovka
záves s čapom: záves s čapom
BRZDY: kotúčové v olejovej náplni
HMOTNOST: 589.000
MOTOR: KUBOTA D1005
OBJEM_MOTORA: 1001 cm³
OBJEM_PALIVO_NADRZE: 25 liter
OTACKY_MOTORA: 3200 ot/min
POCET_VALCOV: 3 ks
PREVODOVKA: hydrostatická variabilná HST
RIADENIE: hydraulický posilovač
ROZMERY: dxšxv: 2545x1145x1975 mm
UZAVIERKA_DIFENCIALU: áno
ZAV_HYDR: zdvih 539 kg, kat. I,
VYKON_MOTORA: 24.5 HP

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: