Traktor Kubota BX261 Rops

Neohodnotené
€19 428
Skladom
Môžeme doručiť do:
27.9.2023
Traktor Kubota BX261 Rops

Detailné informácie

Podrobný popis

Vývojom rady BX otvorila japonská firma Kubota svojim zákazníkom novú kategóriu užívateľsky veľmi príjemných a kompaktných traktorov. Traktor, pri ktorom je kombinovaný výkon a všestrannosť s ovládateľnosťou a jednoduchou obsluhou.
V spojení s legendárnou spoľahlivosťou a dlhou životnosťou výrobkov firmy Kubota, predurčujú model traktora BX61 Rops pre použitie ako pre súkromné osoby tak aj pre profesionálov.
Traktor BX261 Rops disponuje trojvalcovým, dieselovým motorom s výkonom 24,5 HP čo zaručuje jeho použitie pre najrôznejšie práce počas celého roka.
Motor s dlhou životnosťou podáva potrebný výkon a vďaka pohonu všetkých kolies poskytuje lepšiu ťažnú silu pri práci v terénne náročnejších podmienkach.
Nový prístrojový panel BX261 ponúka ľahké odčítanie všetkých dôležitých informácií z ukazovateľov, ktoré potrebujete na zaistenie hladkej, bezpečnej a efektívnej prevádzky svojho traktora.
Jediný pohľad na prepracovaný prístrojový panel vám povie všetko, čo potrebujete vedieť o hlavných funkciách a podmienkach svojho traktora BX261.
Veľký tachometer v strede predstavuje primeraný oranžový ukazovateľ optimálneho rozsahu otáčok pre činnosti nakladača/rýpadla.
Hydrostatická prevodovka ponúka rýchle a plynulé zmeny rýchlosti a smeru jazdy dopredu a dozadu pomocou zdvojených pedálov, vďaka čomu zostanú vaše ruky voľné na riadenie a ovládanie.
Komfort obsluhy bol vylepšený vďaka úplne plochému rozloženiu kabíny s brzdou na ľavej strane, čím sa vytvoril väčší priestor pre nohy.
Volant traktora BX261 Rops bol premiestnený na zaistenie väčšieho pohodlia a lepšieho ovládania a môže sa tiež nakláňať, aby konkrétne vyhovoval obsluhe, čo určite oceníte, ak bude traktor BX261 obsluhovať viacero osôb.
Tempomat automaticky udržiava konštantnú rýchlosť bez potreby držania nohy na pedále. Je to jednoduchý spôsob, ako kosiť veľké plochy alebo presúvať sa na dlhé vzdialenosti.
Medzi štandardnú výbavu tohto typu patrí aj zadný 3-bodový záves, ktorého zdvihová sila je 539 kg. Umožňuje tak použitie najrôznejšieho príslušenstva a náradia so zadnou montážou.
Nová sklopná konštrukcia ROPS vám umožní prechádzať nízkymi vstupmi do skladov a iných budov.

Dodatočné parametre

Kategória: Traktory hydrostatická vario prevodovka
záves s čapom: záves s čapom
BRZDY: kotúčové v olejovej náplni
HMOTNOST: 1851.000
MOTOR: KUBOTA D1005
OBJEM_MOTORA: 1001 cm³
OBJEM_PALIVO_NADRZE: 25 liter
OTACKY_MOTORA: 3200 ot/min
POCET_VALCOV: 3 ks
PREVODOVKA: hydrostatická variabilná HST
RIADENIE: hydraulický posilovač
ROZMERY: dxšxv: 2545x1145x2165 mm
UZAVIERKA_DIFENCIALU: áno
ZAV_HYDR: zdvih 539 kg, kat. I,
VYKON_MOTORA: 24.5 HP

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: