Traktorová diesel kosačka Kubota G231LD

Neohodnotené
Značka: Kubota
€18 708
Skladom
Môžeme doručiť do:
8.6.2023
Zaci stroj Kubota G231LD48

Detailné informácie

Podrobný popis

Výkonný modelový rad, na ktorý sa môžete spoľahnúť.
So svojím vynikajúcim žacím výkonom a jednoduchou obsluhou vám nové kosačky radu G umožňujú ľahko zvládnuť aj tie najnáročnejšie úlohy. Robustná konštrukcia a legendárna spoľahlivosť značky Kubota dotvárajú a nastavujú nové štandardy v tejto triede.
Či už pracujete v parku, alebo vo vysokej, hustej tráve - tu všade dokazujú nové kosačky radu G svoju výnimočnú triedu. Pri takto vysokej efektivite práce je vždy čas aj na oddych. Toto všetko zaručuje veľký záujem o modely G.
Motor Kubota ponúka vysokú účinnosť pri kosení veľkých parkových trávnikov, pri celodennom nasadení ako aj pri kosení nepravidelne udržiavaných plôch.
Prenos výkonu motora. Robustná variabilná hydrostatická prevodovka mení smer jazdy vpred / vzad stlačením príslušnej strany jedného pedálu. Prevodovka dokáže plynulo reagovať na zaťaženie systému pri jazde i kosení.
Na udržiavanie konštantnej rýchlosti jazdy pomáha štandardne montovaný tempomat. Kardanový hriadeľ, ktorý poháňa nové prepracované žacie ústrojenstvo a ozubené kolesá prevodovky, ktoré prenášajú energiu na nože, sú profesionálne riešenie,
ktoré zaručuje spoľahlivosť a vysokú životnosť kosačky.
Extrémne robustné oceľové teleso kosenia umožňuje obsluhe kosiť veľké trávniky bez poškodenia povrchu aj za veľmi nepriaznivých podmienok. Model G 231 HD (48ˮ) má záber kosenia 1,22 m.
Kosačka sa dokáže pohybovať rýchlosťou až 19 km/h, čo je najvyššia rýchlosť medzi porovnateľnými modelmi všetkých značiek. Zdvih kosenia zaisťuje krížový joystick a elektromagnetickým ventilom (zdvih kosenia a vyprázdňovanie koša).
Skelet kosenia je výškovo nastaviteľný medzi 25 a 102 mm pomocou nastaviteľného kolieska v 13 polohách. Svoju neuveriteľnú účinnosť ponúka kosačka vďaka prepracovanému veľkému prechodovému tunela medzi kosením a zberným košom.
Problémy s eventuálnym zníženým priechodom pokosenej trávy eliminujú dve čistiace klapky na skeletu kosenie a v už spomínanom prechodnom tunela. Tieto klapky sú ovládané zo sedadla vodiča.
Štandardná špecifikácia modelu G231 zahŕňa zberný kôš na trávu. Model LD má kôš s objemom 560l, HD má kôš s objemom 640 l. Vyprázdňovanie ovláda obsluha ovládačom z miesta sedačky.
Hydraulika vyprázdni kôš pri modeli LD na zem, pri modeli HD do výšky 1 970 mm. Príslušenstvo: cestná výbava pre prevádzku na pozemných komunikáciách, snehová radlica, zametacia kefa, sypač, záves na príves, odstavný stojan na kôš (model HD).

Dodatočné parametre

Kategória: Traktorové kosačky s košom
áno - nastaviteľný v 5 stupňoch: áno - nastaviteľný v 5 stupňoch
BRZDY: kotúčové v olejovej náplni
HMOTNOST: 788.000
MOTOR: KUBOTA D902
OBJEM_MOTORA: 898 cm³
OBJEM_PALIVO_NADRZE: 20 liter
OTACKY_MOTORA: 3240 ot/min
POCET_VALCOV: 3 ks
PREVODOVKA: hydrostatická variabilná HST
RIADENIE: hydraulický posilovač
ROZMERY: dxšxv: 3445x1265x2205 mm
UZAVIERKA_DIFENCIALU: zadná - ovládanie nohou
PRACOVNY_ZABER: 122 cm
ZBERNY_KOS_OBJEM: 560 liter
VYKON_MOTORA: 21.9 HP

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: