Traktorová kosačka Kubota GR1600-ID

Neohodnotené
Značka: Kubota
€8 628
Skladom
Môžeme doručiť do:
5.12.2023
Zaci stroj Kubota GR1600 ID bocne vyhadzovanie

Detailné informácie

Podrobný popis

Traktorové kosačky radu GR sú absolútne spoľahlivým a silným partnerom a ponúkajú potešenie z jazdy, či profesionálnu starostlivosť o trávnik.
Model GR1600 ID je osadený dvojvalcovým motorom Kubota Z482 s výkonom 10 kW. Vďaka podstatne lepšiemu priebehu točivého momentu je motor výkonnejší a znesie väčšie zaťaženie než mnohé benzínové motory s vyšším udaným výkonom, a to pri omnoho menšej
spotrebe paliva. Vďaka veľkej palivovej nádrži s kapacitou 18 litrov je možné s týmto strojom pracovať dlhšiu dobu bez prerušenia.
Ďalším pozitívom je aj to, že tento naftový motor mimo sezónu nepotrebuje prakticky žiadnu údržbu. Presvedčí Vás i vynikajúca hospodárnosť so spotrebou 1,25 l/hod.
Spoľahlivá a robustná hydrostatická prevodovka firmy Kubota je ľahko ovládateľná jedným pedálom a umožňuje maximálnu pojazdovú a pracovnú rýchlosť 10 km/hod.
Jednoduché kosenie bez potreby náročnej výmeny nožov s bočným vyhadzovaním alebo pri efektívnej prevádzke mulčovania. Spôsob prevádzky môžete prepínať rýchlo a bez nástrojov.
Prenos výkonu u záhradného traktora GR 1600 ID prebieha inak, ako u benzínových trávnych kosačiek, ktoré používajú opotrebiteľné klinové remene, a síce pomocou kĺbového hriadeľa - tak, ako u každého profesionálneho stroja.
Tento systém spoločne so spojkou hnacieho hriadeľa v olejovej kúpeli zabezpečujú bezporuchovú prevádzku.

Dodatočné parametre

Kategória: Traktorové kosačky mulčovacie
kĺbovým hriadeľom: kĺbovým hriadeľom
HMOTNOST: 435.000
MOTOR: Kubota Z482, vodou chladený
OBJEM_MOTORA: 479 cm³
PREVODOVKA: hydrostatická
ROZMERY: dxšxv, 1920x1365x1210 mm
ROZMER_KOLIES: predné 15x6-6, zadné 20x10-8
PRACOVNY_ZABER: 107 cm
VYKON_MOTORA: 10 kW

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: