Traktorová kosačka rider STIGA Park Pro 900 WX

Neohodnotené
Značka: Stiga
€8 999
Momentálne nedostupné
ZACI STROJ STIGA PARK Pro 900 WX (540 IX)

Detailné informácie

Podrobný popis

V kombinácii s prémiovým motorom Honda V-Twin o objeme 688 cm3 s pohonom 4WD, prednou nápravou a kĺbovým riadením ponúka STIGA Park Pro 900 WX vďaka svojej hydrostatickej prevodovke vysoký výkon
a neprekonateľnú manévrovateľnosť. Medzi hlavné výhody patrí elektromagnetická spojka PTO pre ľahké spúšťanie nožov; hydrostatický pohon pre ovládanie rýchlosti pomocou nožného pedálu a ergonomické operadlo, pre čo najlepšie pohodlie vodiča.
Vďaka kĺbovému systému riadenia 50:50, zadná časť stroja presne kopíruje prednú časť, je Park Pro 900 WX vynikajúco manévrovateľný a dá sa s ním jazdiť bez toho, aby ste sa museli obávať nárazu zadnou časťou motora.
Hydrostatický prevod ovládaný nožným pedálom ďalej zvyšuje manévrovateľnosť tým, že poskytuje plynulý prevod vpred a vzad; zatiaľ čo elektrické nastavenie výšky kosenia -
s 10 dostupnými pozíciami - umožňuje rýchlo a ľahko zvoliť najefektívnejšiu výšku strniska.
Park Pro 900 WX bol vybavený dvojvalcovým motorom V-Twin Honda GXV 630 s objemom 688 cm3, ktorý dosahuje výkon 14,25 kW (@ 3000 ot./min),
má tlakové mazanie motora so vzduchovým filtrom s dvomi filtračnými vložkami na zaistenie dlhodobej spoľahlivosti.
Usporiadanie V-Twin pracuje na minimalizácii vibrácií a maximalizácii otáčok, zatiaľ čo technológia OHV vedie k zníženiu spotreby paliva aj hluku.
Tento stroj využíva výhody elektromagnetického zapojenia PTO, vďaka ktorej je ovládanie nožov alebo príslušenstva úplne jednoduché – ovládanie jedným vypínačom.
Je vybavený nastaviteľným sedadlom (s lakťovými opierkami), posilovačom riadenia vďaka čomu je jazda príjemnejšia a takisto ťaží z užívateľsky ľahko používateľného bočného ovládacieho panela, na ktorom sú umiestnené všetky hlavné ovládacie prvky.
Medzi ďalšie dôležité vlastnosti patrí kosenie typu 2v1 (mulčovanie; zadný výhoz) pre veľkú univerzálnosť a 4WD pre lepší záber aj v náročnom teréne.
Šírky kosy je voliteľná od 110 do 125 cm – vyberiete si ten, ktorý najlepšie vyhovuje rozmerom a usporiadaniu vašej záhrady. Štandardne je dodávané aj ťažné zariadenie.

Dodatočné parametre

Kategória: Traktorové kosačky ridre
Hmotnosť: 322 kg
HMOTNOST: 322.000
MOTOR: 4 - takt, Honda GXV 630
OBJEM_PALIVO_NADRZE: 15 liter
POCET_VALCOV: 2
POSILNOVAC_RIADENIA: hydraulický
POZN: prístrojová doska s diplejom
ZAVES: zadný záves
PRACOVNY_ZABER: kosiace zariadenie 110/125 cm za príplatok
VYKON_MOTORA: 14,25 kW pri 3000 ot/min
ELEKTROSTART: áno
ZDVIHOVY_OBJEM: 688 cm³
VYSKA_KOSENIA: 25-90 mm
ELEKTROMAG_SPOJKA: áno
HYDROSTATICKA_PREVOD: áno
LED_SVETLA: áno
MOTOHODINY: áno, digitálne
POHON_KOLIES: 4x4
PRIEMER_KOLIES: 17x8.00-8
SEDACKA: odpružená s operkami, nastaviteľná, DeLuxe
NAST_VYSKY_KOSENIA: elektrické
NASTAVITELNY_VOLANT: áno
MULCOVANIE: áno
ZDVIH_ZACIEHO_ZAR: hydraulický

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: