Vysokotlakový motorový postrekovač Solo 433 H

Neohodnotené
Značka: Solo
€869,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
POSTREKOVAC MOT.SOLO 433

Detailné informácie

Podrobný popis

Motorový chrbtový postrekovač SOLO 433 s využiteľným objemom 20 litrov dosahuje nastaviteľný pracovný tlak až 30 barov a umožňuje jemnú striekaciu hmlu aj vo väčších výškach.
Výkonný, nízkoemisný a spoľahlivý 4-taktný motor Honda generuje dostatok výkonu a v spojení s dvojpiestovým čerpadlom zaisťuje pracovný tlak až 30 barov a výstupný objem až 2 l/min.
Nádoba s objemom 20 litrov je spojená so stabilným rámom má extrémne veľký otvor pre ľahké plnenie, vyprázdňovanie a čistenie.
V otvore nádoby je odnímateľné sitko z nehrdzavejúcej ocele s veľmi jemnou veľkosťou ôk pre spoľahlivé filtrovanie a rýchle a bezpečné plnenie.
Kontajner má bočné držadlá na prepravu mimo pracovných úloh.
Praktická výpustná tryska na spodnej strane nádoby zaistí úplné vyprázdnenie zvyškov tekutiny, napríklad pri čistení.
Zariadenie má 60 cm dlhú nerezovú rozprašovaciu trubicu a manometer na robustnom ručnom ventile na kontrolu tlaku podľa aplikácie.
Tlak a aplikačné množstvo je možné plynule nastavovať a fixovať pomocou kolieska na nastavenie tlaku.
Rozsah dodávky zahŕňa vysokú kvalitu. Dvojprúdová tryska s plochým prúdom s kotúčmi trysiek vyrobenými z nehrdzavejúcej ocele, rozprašovacou trubicou z nehrdzavejúcej ocele, manometrom a polstrovaným popruhom na nosenie s chrbtovým polstrovaním.
Výkon tohto motorového tlakového postrekovača prichádza do úvahy s výberom príslušenstva špeciálne prispôsobeného modelu 433.
Dosah je možné zväčšiť pomocou špeciálneho príslušenstva a pomocou univerzálnej striekacej dýzy je možné meniť tvar striekania.

Dodatočné parametre

Kategória: Benzínové postrekovače
Hmotnosť: 13 kg
HMOTNOST: 13.000
MOTOR: 4-takt Honda
TYP_CERPADLA: piesty
PRAC_TLAK: 30 Bar
POHON: motorom
OBJEM_VODY: 20 liter

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: