Alkylátový benzín ECO 2 - 2takt - 5l

Neohodnotené
Značka: Šupa
€25,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.5.2024
BENZIN Alkylatovy ECO2 - 2takt - 5l

Detailné informácie

Podrobný popis

BENZÍN NIE JE MOŽNÉ ZASIELAŤ PREPRAVOU, IBA OSOBNÝ ODBER !!!
Eco 2 je alkylátový benzín vopred zmiešaný v pomere 50:1 s biologicky odbúrateľným dvojtaktným olejom vysokej kvality. Olej použitý v Perfomax ECO 2 zaisťuje čistý spaľovací systém a optimálne mazanie.
Perfomax Eco 2 je produkt vhodný pre reťazové píly, krovinorezy a iné dvojtaktné motorové nástroje. Ako predzmiešaný produkt nevyžaduje ďalšie miešanie. Výrobok neobsahuje etanol, benzény a aromatické uhľovodíky.
Výfukové látky, ktoré sa nachádzajú v bežnom benzíne, sú veľmi škodlivé a môžu viesť k vážnym zdravotným problémom. Eco 2 zaručuje čistejší motor, plynulejšie uvedenie do prevádzky a vyššiu efektivitu práce.
Palivo udržuje spaľovaciu komoru a ďalšie komponenty, ako sú zapaľovacie sviečky a tesnenia, po dlhú dobu čisté. Výsledkom je predĺženie životnosti motora.
Zvýšenie výkonu približne o 15% a zníženie spotreby takmer o 20%. Palivá ECO šetria hlavne Vaše peniaze a Váš čas, ktorý investujete do zbytočných opráv zapríčinených nekvalitným palivom.
Takisto má za následok až o 99% zníženie škodlivých emisí uhľovodíkov v porovnaní s bežným benzínom. Hlavné benefity: čistejšie spaľovanie = nižšia poruchovosť,
zvýšenie výkonu a zníženie spotreby, prakticky bez zápachu, takmer žiadne emisie, chráni Vaše zdravie a životné prostredie.
Perfomax ECO 2 si zachováva svoje vlastnosti až 5 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Benzín
HMOTNOST: 0.000

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: