Chrbtový postrekovač Solo 425

Neohodnotené
Značka: Solo
€134,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.4.2024
POSTREKOVAC RUCNY 425 SOLO CLASSIC

Detailné informácie

Podrobný popis

Chrbtový postrekovač SOLO 425 Classic je robustný batohový postrekovač pre súkromné ​​použitie a pre príležitostné použitie v profesionálnom prostredí.
Má pohodlne polstrované ramenné popruhy a piestovú pumpu, ktorá je predurčená pre vyšší tlak a nízkoviskózne (riedke) prostriedky.
Chrbtový postrekovač SOLO 425 Classic z radu Classic Line má piestové čerpadlo, ktoré je vhodné pre vysokotlakové a nízkoviskózne (riedke) prostriedky.
Nádoba s objemom 15 litrov je spojená so stabilným rámom a má vyrazenú značku stavu naplnenia.
Je vyrobený z hrubostenného polyetylénu, ktorý je odolný voči UV žiareniu. Má veľký otvor pre ľahké plnenie, vyprázdňovanie a čistenie striekačky.
V otvore nádoby je odnímateľné sitko.Robustná páka čerpadla, ktorá je priskrutkovaná k zariadeniu, je možné namontovať na pravú alebo ľavú stranu zariadenia.
Chrbtový postrekovač má veľmi stabilnú 50 cm plastovú rozprašovaciu rúrku. Priehľadná látková trubica je obzvlášť stabilná a odolná voči zlomeniu a umožňuje dostatočne veľký akčný rádius.
Veľmi robustný ručný ventil s uvoľňovacím uzáverom zaručuje prácu bez únavy, voliteľne môže byť vybavený manometrom a ďalším príslušenstvom.
Plastová tryska s plochým prúdom a dvojdielna tryska s dutým kužeľom sú súčasťou dodávky.

Dodatočné parametre

Kategória: Ručné postrekovače
HMOTNOST: 0.000
KAPACITA: 15 liter
TYP_CERPADLA: piesty
VSTREKOVACI_TLAK: 4 Bar

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: