Kosačka batériová STIGA Combi 344e Kit (SLM 544AE)

Neohodnotené
Značka: Stiga
€449
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
KOSA ROT.STIGA Combi 344e Kit (SLM 544AE)

Detailné informácie

Podrobný popis

S kosačkou na trávu SLM 544 AE Kit sme zabalili pôsobivú silu a všestrannosť do jedného stroja. Táto akumulátorová kosačka na trávu, ktorá je poháňaná pokrokovou batériou Stiga E-Power 450,
pracuje na jedno nabitie až 25 minút - a pokryje až 400 metrov štvorcových. Všetko je vybavené systémom kosenia 3 v 1, ktorý vás v závislosti na trávniku, počasí a ročnom období zbaví zhromažďovania,
mulčovania alebo posypu posekanej trávy.
Srdcom vašej elektrickej kosačky na trávu SLM 544 AE Kit je batéria E-Power 450 - vyvinutá a testovaná spoločnosťou STIGA v Taliansku.
Jedná sa o výkonnú batériu 48V 5Ah kosačky na trávu, ktorá na jedno nabitie pokryje až 400m2, takže je ideálna na kosenie väčších trávnikov.
Je tiež menej hlučný ako ktorákoľvek typická benzínová kosačka na trávu. Môžete si zvoliť medzi šiestimi výškami kosenia a zvoliť si, či chcete trávu mulčovať, zbierať alebo vyhadzovať.
Stačí stlačiť gombík a ste v chode. Jeho šírka záberu 42 cm šetrí vášmu koseniu čas. Tráva sa zhromažďuje v 50 l optimalizovanom lapači trávy, s bočnými vetracími otvormi a rukoväťou pre ľahké vyprázdňovanie.
Batériová kosačka na trávu SLM 544 AE Kit je tiež vybavená predným hrebeňom, aby nedošlo k poškodeniu trávnika, nastaviteľnými mäkkými rukoväťami a ergonomickou pákou a rukoväťou na prenášanie pre ľahké zdvíhanie.
Keď s kosením skončíte, jednoducho sklopte rukoväť nadol, aby ste ju mohli ľahko uložiť. Prípadne, ak chcete, dajte riadidlá do polohy „S“ a zaveste si ich o stenu.
SÚČASŤOU BALENIA JE BATÉRIA AJ NABÍJAČKA!

Dodatočné parametre

Kategória: Akumulátorové kosačky
Hmotnosť: 18 kg
HMOTNOST: 18.000
MOTOR: elektrický / 1 300 W
POZN: akumulátor a nabíjačka vo výbave
PRACOVNY_ZABER: 44 cm
ZBERNY_KOS_OBJEM: 50 liter
LOZISKA_KOLIES: klzné
MATERIAL_SKELETU: PP plast
VYSKA_KOSENIA: 25 - 75 mm
PRIEMER_KOLIES: 150/250 mm
NAST_VYSKY_KOSENIA: centrálne
ZBERNY_KOS_MATERIAL: plastový
ZBER_DO_KOSA: áno
TYP_RUKOVATE: rovná s komfortným prepínaním
MAX_PRACOVNA_PLOCHA: 400 m²
POCET_STUPNOV_KOS: 6
BATERIA: lithium-ion 48 V / 5 Ah / 216 Wh
ZADNE_VYHADZOVANIE: áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: